„Fotosesja dzikich żubrów” – rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego PDF Drukuj Email
wtorek, 23 czerwca 2015 01:43

<kliknij by zobaczyć galerię>

18 czerwca 2015 r. w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Fotosesja dzikich żubrów”. Konkurs został przeprowadzony wśród uczestników projektu z zakresu działalności ekologicznej Tropami żubra, czyli „Znasz – li Puszczę Borecką?” wspieranego przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Gimnazjalistki zgłosiły bardzo ciekawe fotografie prezentujące popołudniowy odpoczynek żubra - króla Puszczy Boreckiej. Spośród zgłoszonych prac, w konkursie wyłoniono następującą kolejność:

I miejsce – Małgorzata Ankianiec 1c Walka

II miejsce – Urszula Kamińska 1d Co dziś na obiad?,   Żubra cień

III miejsce – Gabriela Jeglińska 1d Buszujący w trawie,   Oko w oko z panem żubrem, Leniwe popołudnie

III miejsce – Aleksandra Kalicka 3a Dzika plaża,  Zielono mi,  Dzika bliskość

Wyróżnienia:

Klaudia Domel 1d – Ciekawski żubr

Mrozowska Katarzyna 1d – Co się patrzysz?,  Na spacerniaku, W królestwie dzikich żubrów

Julia Rzesiowska 1c - Pokaz

Składamy serdeczne gratulacje laureatkom konkursu.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

wojeg