Nowe wyposażenie naszej szkoły PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 lutego 2011 11:28

fot. W. Jegliński

Zakończony został kolejny etap modernizacji bazy szkolnej w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

Wykonano kapitalny remont szatni, dostosowując pomieszczenie do ustawienia indywidualnych szafek uczniowskich. Tego typu rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, ponieważ każdy uczeń posiada swoje osobiste miejsce, w którym może zostawić, np. buty na zmianę, kurtkę czy też przybory szkolne. Szafki uczniowskie spełniają wszystkie wymagania BHP. Kolejne moduły szafek będą sukcesywnie nabywane w najbliższych tygodniach.

Remont szatni pozwolił jednocześnie sfinalizować prace związane z modernizacją siłowni, która stanowi integralną część bloku sportowego. Warto przypomnieć, iż wyposażenie siłowni zostało przekazane gimnazjum w ubiegłym roku szkolnym przez MOSiR Olecko.

Unowocześnienie nie ominęło również kuchni, której wyposażenie w ostatnich dniach wzbogaciło się o elektryczną patelnię oraz nowoczesny wyciąg kuchenny.

W. Jegliński

Zmieniony: poniedziałek, 14 lutego 2011 11:50