Wyniki Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2015 00:00

W środę 18 lutego 2015 r. w Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Ełku odbył się etap wojewódzki Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów Zuzanna Bubrowska z klasy III b oraz Agata Bielenica z klasy II d, które uzyskały tytuł lureata, mianem finalisty mogą poszcycić się Weronika Drobiszewska z klasy IIc oraz Jędrzej Piotrowski z klasy  Ic. Gimnazjalistów przygotowywały nauczycielki języka angielskiego p. Małgorzata Kosińska oraz p. Małgorzata Harasim.

Konkurs, choć niewątpliwie był wyzwaniem oraz wymagał od uczestników wiedzy wykraczającej poza podstawę programową, okazał się zwieńczeniem intensywnej pracy uczniów i ich nauczycieli.

Gratulujemy uczniom sukcesu.

Agata Bielenica, kl. II d