Wielkanocna Zbiórka Żywności PDF Drukuj Email
wtorek, 24 marca 2015 00:11

<kliknij by zobaczyć galerię>

W dniach 20 – 21.03.2015 roku wolontariusze naszego gimnazjum pod opieką nauczycieli p. Jolanty Jeleniewicz i p. Wojciecha Jeglińskiego uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności zorganizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności. Koordynatorem zbiórki na terenie Olecka było Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” z Olecka.
Udało się zebrać 1102 kg żywności, która zostanie przekazana
dzieciom ze świetlic socjoterapeutycznych, a najbardziej potrzebujący mieszkańcy miasta otrzymają wielkanocne paczki. Wolontariuszami akcji byli uczniowie:

Julia Łapucka 1e, Klaudia Sadowska 1e, Julia Jasińska Jasińska 1e, Natalia Wasilewska 1e, Natalia Maciopa 1e, Milena Kasprzyk 1e, Beata Trocka 2c, Julia Skowrońska 2c, Mariola Milewska 2e, Jakub Bogdan 2e, Mateusz Szyłak 2e.

Pan Wojciech Bojar, prezes Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”, składa serdeczne podziękowania wolontariuszom i nauczycielom zaangażowanym w zbiórkę oraz darczyńcom, którzy kupując produkty żywnościowe włączyli się do akcji.

Wojciech Jegliński