Zaproszenie na spotkanie z udziałem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty PDF Drukuj Email
piątek, 06 marca 2015 18:28

Serdecznie zapraszam młodzież gimnazjalną Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku oraz rodziców uczniów do udziału w niezwykle ważnym dla społeczności lokalnej wydarzeniu – spotkaniu środowiska oświatowego pn. „Funkcjonowanie oświaty w Gminie Olecko” z udziałem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Pani Grażyny Przasnyskiej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 marca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku.

Jednocześnie informuję, iż Pani Kurator przybędzie w tym dniu, w godzinach przedpołudniowych, również do tutejszego gimnazjum, aby przyjrzeć się naszej codziennej pracy oraz innowacyjnym praktykom wdrażanym w szkole na co dzień.

W imieniu społeczności gimnazjalnej

Anna Dorota Siemiatycka, dyrektor