Gratulujemy uczennicom wielkiego sukcesu! PDF Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2015 22:14

Języki obce – dla niektórych to norma, codzienność, dla innych czarna magia. Czy warto się ich uczyć? My,  już wiemy, że tak!

17 lutego 2015r. o godzinie 12.00 w Studium Języków Obcych w Olsztynie odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego dla uczniów gimnazjum województwa warmińsko-mazurskiego.

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium w Olsztynie, to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań, w jakich mogą rywalizować uczniowie gimnazjów.

Naszą szkołę reprezentowały zwyciężczynie szkolnego etapu konkursu języka rosyjskiego:

Karina Wasilczyk z klasy III e (zeszłoroczna laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Rosyjskiego), Urszula Tomczyk z klasy III a (zeszłoroczna finalistka), Kinga Kondracka

z klasy IIIb oraz Weronika Rudzińska z klasy II d.

Z wielką radością i przyjemnością informuję, że Karina Wasilczyk i Urszula Tomczyk zostały laureatkami tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego,  natomiast Kinga Kondracka i Weronika Rudzińska  finalistkami.

Aby  zdobyć laur zwycięstwa, nie wystarczą same zdolności. Trzeba połączyć je z pracowitością, systematycznością oraz ogromnym zaangażowaniem ucznia i nauczyciela, a także wsparciem najbliższych...

Gratulujemy uczennicom wielkiego sukcesu!

Bogumiła Makola

nauczyciel języka rosyjskiego