Podoba nam się odmieniony sklepik! PDF Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2015 01:32

Minęło już trochę czasu od powrotu po feriach zimowych, ale nowy wygląd sklepiku uczniowskiego „Pod Gwiazdami” cały czas zachwyca uczniów i gości. „Podoba mi się to, że przedmieście sklepiku wygląda jak kawiarnia w dużym mieście” - opowiada Wiktoria z klasy Ic. Oczywiście to dzięki fototapecie, która nadała niepowtarzalny wygląd zwykłemu korytarzowi. Dodatkowo stoliki i krzesła sprawiły, że „to miejsce ma teraz estetyczny i przytulny wygląd” jak przyznaje Natalia z klasy Ic. Zmiana wizerunku dodała nam skrzydeł i natchnęła do poszerzenia asortymentu o owoce. Cieszymy się, że z takim entuzjazmem przyjmujecie promowaną przez nas zdrową żywność!

Jednak na laurach nie spoczywamy i ciągle pragniemy rozwijać się. W tym celu zachęcamy do ponownego uzupełnienia naszej ankiety! Link poniżej.

<kliknij by powiększyć>

>ANKIETA<

Zespół sklepiku uczniowskiego „Pod Gwiazdami”