SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE – DIAPORAMA 2015. PDF Drukuj Email
piątek, 13 lutego 2015 00:08

19 stycznia 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie nastąpiło rozstrzygnięcie kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu DIAPORAMA 2015.

Na konkurs nadesłano 52 prace z 22 szkół i placówek oświatowych. Wśród uczestników znalazło się także troje uczniów naszej szkoły: Weronika Nieszczerzewska  Ic, Gabriela Jeglińska  1d oraz Piotr Zubrycki Id. Ich zadaniem było wykonanie fotografii związanych ze sobą tematycznie, a następnie połączenie w formie  prezentacji multimedialnej z zastosowaniem odpowiednio dobranego utworu muzycznego, urozmaicającego przekaz wizualny.

Decyzją Jury w kategorii gimnazjum nagrodę otrzymała Gabriela Jeglińska, natomiast wyróżnienie Piotr Zubrycki.

Zwycięzcom Gratulujemy!
Eligia Tokajuk