Historyczny, sportowy, sukces naszego gimnazjum PDF Drukuj Email
sobota, 10 stycznia 2015 11:17

Po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum zajęliśmy wysokie IV miejsce w systemie współzawodnictwa sportowego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Gimnazjów w roku szkolnym 2013/2014.

Sportowcy naszej szkoły zajmowali wysokie miejsca w zawodach sportowych organizowanych przez SZS (od powiatu aż po zawody na szczeblu województwa) w grach zespołowych jak i lekkiej atletyce. W podsumowaniu otrzymaliśmy 753 punkty co dało IVm.

Oficjalne podsumowanie i wręczenie okolicznościowego pucharu i dyplomu odbyło się 17 grudnia 2014r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczyli między innymi goście honorowi: W-M Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska i wiceprezes W-M Federacji Sportu Roman Koziński. Nagrodę odebrała pani Dyrektor Anna Dorota Siemiatycka.

Pani Dyrektor z pucharem w obecności m. in. Grażyny Przasnyskiej (kuratora oświaty), Wacława Wasiela (przewodniczącego SZS w Olsztynie) i Andrzeja Kamińskiego (dyrektora MOSiR w Olecku)

Tomasz Borowski

Zmieniony: środa, 18 marca 2015 09:59