Dzień uśmiechu PDF Drukuj Email
środa, 03 grudnia 2014 01:00

<kliknij by zobaczyć galerię>

27 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Dzień uśmiechu". Miał on na celu uświadomić uczniom i nauczycielom, jak ważny jest uśmiech na co dzień, a przez to rozbudzić pozytywne nastawienie do życia.

Tego dnia w całej szkole można było przeczytać hasła, teksty i informacje dotyczące uśmiechu. Odbył się też konkurs na najśmieszniejsze zdjęcie klasowe. Wyniki konkursu zostaną niedługo ogłoszone, a zwycięzcy nagrodzeni :)

Tego samego dnia odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Niektóre klasy przyszły już o 16.00, aby spotkać się na poczęstunku w klasach. O 17.00 rozpoczęła się zabawa w auli szkolnej. Trwała ona do 19.30. Muzyka puszczana przez DJ-a porwała wszystkich do tańca, nawet nauczycieli, a wróżby doskonale ubarwiły całą imprezę. Wszyscy bawili się świetnie i na pewno z chęcią przyjdą na kolejną dyskotekę.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje

wszystkim tym, którzy wzięli udział w akcji i zabawie :)