Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii PDF Drukuj Email
środa, 03 grudnia 2014 01:00

<kliknij by zobaczyć galerię>

26 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym Wojewódzkim  Konkursie Przedmiotowym. Historia to jedna z pięt achillesowych młodzieży, ale jak widać śmiałków w naszej szkole nie brakuje.

O godz. 10.00 do konkursu przystąpili: Bubrowska Zuzanna (IIIB), Biszewski Bartosz (IC),  Chodnicki Kacper Maciej (IIID), Czyżkowski Mateusz (IIIC), Domel Klaudia (IID), Kalejta Kacper (IIA), Kamińska Barbara (IIIB), Kamińska Urszula (ID), Kowalewski Jakub (IIIB), Kowalewski Maciej (IIIA), Kapuścińska Julia (IC), Koncewicz Agnieszka (IC), Głębocka Natalia (ID), Płazińska Wiktoria (ID), Stankiewicz Róża (IC) Stankiewicz Laura (IIIC), Szrajbetr Sara (ID), Smokowska Agata (IID), Zubrycki Piotr (ID), Złotnik Michał (IIIA).

Gratuluję wszystkim wielkiej determinacji, ponieważ treści historyczne są bardzo obszerne, bowiem obejmują każdą dziedzinę działań człowieka. Jakub Kowalewski z klasy III B, ze zniecierpliwieniem oczekuje na decyzję o zakwalifikowaniu do  etapu wojewódzkiego.

Anna Kaczor