Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce PDF Drukuj Email
sobota, 15 listopada 2014 09:24

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - HALA LEGA W OLECKU

13.11.2014

(opiekun – Alina Kalinowska)

Do zawodów zgłosiły się 2 drużyny dziewcząt i niestety tylko jedna chłopców.

Oficjalnie rozegrano jeden mecz pomiędzy drużyną dziewcząt naszej szkoły a Gimnazjum w Wieliczkach. Niestety nie udało się wygrać spotkania, przegraliśmy 27 : 33.

Następnie rozegrano mecze towarzyskie pomiedzy drużyną chłopców naszej szkoły i drużyną chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku. Zagrały także pomiędzy sobą nasze drużyny dziewcząt i chłopców.

fot. T. Borowski

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczyny:

1. Gim. Wieliczki - awans

2. Gim. 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

Skład drużyny chłopców:

Jakub Kowalewski 3b, Paweł Werla 3b, Mikołaj Marczak 3b, Hubert Jachimski 3b, Jakub Miłowicki 3b, Maciej Bujnowski 3b, Łukasz Szymulewski 3a.

Skład drużyny dziewcząt:

Katarzyna Mrozowska 1d, Wiktoria Płazińska 1d, Gabriela Jeglińska 1d, Weronika Ulikowska 3c, Ada Rant 1d, Oliwia Maj 1d, Aleksandra Szczech 2a, Dominika Omilian 2a, Weronika Kopiczko 3e, Marcela Łapińska 3a.

Zmieniony: sobota, 15 listopada 2014 09:35