SPOTKANIE Z RODZICAMI 22 PAŹDZIERNIKA 2014r. PDF Drukuj Email

„Szkoła i rodzice na rzecz wychowania ku wartościom.
Czy potrzebne są młodzieży granice?”
- nowa forma współpracy z rodzicami z udziałem eksperta zewnętrznego

Serdecznie zapraszam rodziców uczniów do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 22 października  2014r. (środa) według następującego porządku:
1. 16.30 - 17.00 Spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w salach lekcyjnych. Wiodącym tematem spotkań będzie przedstawienie aktualnej sytuacji dydaktyczno – wychowawczej każdego ucznia;

2. 17.00 - 18.15 „Szkoła i rodzice na rzecz wychowania ku wartościom. Czy potrzebne są młodzieży granice?” - wykład ekspercki Bernadety Jabłońskiej*  skierowany do rodziców uczniów kl. I-III oraz nauczycieli i wychowawców gimnazjum - aula szkoły (s.306)

*Bernadeta Jabłońska - edukator, trener, certyfikowany instruktor, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Po zakończeniu wykładu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z  nauczycielami poszczególnych zajęć edukacyjnych.

Z uwagi na zakres i znaczenie poruszanej podczas wykładu problematyki - zachęcam do udziału w części szkoleniowej spotkania wszystkich rodziców uczniów kl. I-III.

Anna Dorota Siemiatycka
dyrektor