Komunikat w sprawie realizacji zajęć Wychowanie do życia w rodzinie w klasie II i III w II półroczu roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj Email
środa, 01 października 2014 23:16

W związku z brakiem zainteresowania udziałem uczniów oddziałów II a, II c, II e oraz III b, III c, III d i III e w zajęciach wychowanie do życia w rodzinie w I półroczu roku szkolnego 2014/2015, postanawia się o przeniesieniu realizacji tych zajęć na II półrocze roku szkolnego 2014/2015.

Organizacja zajęć realizowanych w pozostałych oddziałach klasy drugiej i trzeciej, tj. oddziale II b, II c, II d oraz III a, III b zostaje zmodyfikowana w taki sposób, że dokonuje się połączenia oddziału II b i II c - realizacja tych zajęć odbywać się na 8 godzinie lekcyjnej we wtorek, natomiast w oddziale II d zajęcia realizowane będą bez zmian (na 7 godzinie lekcyjnej we wtorek). W przypadku oddziału III a i III b dokonuje się połączenia obu oddziałów, a realizacja zajęć odbywać się będzie na 8 godzinie lekcyjnej w środę.

Powyższe zmiany obowiązują od dnia 1 października 2014 r.

Anna Siemiatycka

- dyrektor