Ognisko klasy 3b PDF Drukuj Email
środa, 10 września 2014 01:38

<kliknij by zobaczyć galerię>

Integracja to bardzo ważny aspekt życia każdej klasy.  Klasa III B pragnie ten aspekt mieć zawsze na uwadze i, zwłaszcza w ostatnim roku, zacieśniać więzi nie tylko w szkole, ale i poza nią. Dlatego już 5 września 2014 r. postarali się (z pomocą rodziców i wychowawców) o zorganizowanie ogniska.

Impreza wystartowała o 18.00, chłopcy przygotowali nie tylko muzykę, ale też odpowiedni sprzęt nagłaśniający, przy którym nogi same rwały się do tańca. Wspólne rozmowy, zabawa i pieczenie kiełbasek pozwoliły na swobodną wymianę słów i wspomnienia gorących, wakacyjnych dni.

Pozytywnie zmęczeni wróciliśmy do domów po 22.00. Czekamy na więcej takich inicjatyw, gdyż czas spędzony wśród znajomych i przyjaciół poza szkołą, pozwala na bliższe poznanie kolegów z zupełne innej strony.

Kinga Kondracka, Maja Kłoczko kl. III B