ORGANIZACJA I PRÓBNEJ DIAGNOZY PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 listopada 2010 18:52

ORGANIZACJA

pierwszej próbnej diagnozy przed egzaminem gimnazjalnym

fot. E. Tokajuk

Pierwsza próbna diagnoza ma na celu wewnętrzną diagnozę przygotowania uczniów klas III w zakresie opanowania standardów egzaminacyjnych i jest realizowana w oparciu o projekt: ?Sprawdź swoją szkołę?.

1.      W dniach 30 listopada 2010 r. ? 2 grudnia 2010 r. odbędzie się pierwszy próbny egzamin dla uczniów klas III Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

2.      Dnia 30 listopada 2010 r. (wtorek) klasy I ? III realizują zajęcia zgodnie z planem lekcji, z tym, że:

?         o godz. 1200 uczniowie klas III przystępują do próbnego egzaminu w części humanistycznej, który trwa 2 godziny,

?         po 4 lekcjach, o godz. 1135 uczniowie klas I i II kończą zajęcia lekcyjne.

3.      Dnia 1 grudnia 2010 r. (środa) klasy I ? III realizują zajęcia zgodnie z planem lekcji, z tym, że:

?         o godz. 1200 uczniowie klas III przystępują do próbnego egzaminu w części matematyczno ? przyrodniczej, który trwa 2 godziny,

4.      Dnia 2 grudnia 2010 r. (czwartek) klasy I ? III realizują zajęcia zgodnie z planem lekcji, z tym, że:

?         o godz. 1245 uczniowie klas III przystępują do próbnego egzaminu w części językowej, który trwa 2 godziny,

?         po 5 lekcjach, o godz. 1230 uczniowie klas I i II kończą zajęcia lekcyjne.

W tych dniach uczniowie dojeżdżający mają zapewnioną opiekę świetlicową.

Prosimy trzecioklasistów, aby zaakcentowali uroczystym strojem

(w tonacji biało ? granatowo ? czarnej) rangę pierwszej próbnej diagnozy

przed egzaminem gimnazjalnym 2011.

Zmieniony: środa, 01 grudnia 2010 14:00