Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2014r. PDF Drukuj Email
środa, 30 kwietnia 2014 00:43

Kolejny dobry występ drużyny Gimnazjum Nr 2
im. Mikołaja Kopernika w Olecku

w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2014r.

fot. G. Romotowski

Eliminacje Szkolne - po przeprowadzonych eliminacjach (testy z ruchu drogowego) do reprezentowania szkoły w eliminacjach powiatowych wyłoniono następujących uczniów:

- Kamil Januszczyk

- Szymon Rozmysłowicz

- Piotr Lis

Eliminacje powiatowe29 kwietnia 2014 w Zespole Szkół przy os. Siejnik odbyła się kolejna edycja Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego do którego przystąpili w/w uczniowie.

Po zawziętych zmaganiach (testy z ruchu drogowego, tor przeszkód, miasteczko ruchu, udzielanie pierwszej pomocy) nasza drużyna uzyskała 2 miejsce w Turnieju
Po pełnej emocji rywalizacji wyniki jest jak najbardziej satysfakcjonujący zarazem pozostał lekki niedosyt wynikający z przegranej tylko 1 punktem. Oczywiście już tradycyjnie za rok planujemy poprawić wynik :)

Za udział w eliminacjach serdecznie dziękuje.

Opiekun:

G. Romotowski