IX Powiatowy Konkurs Recytatorsko-Muzyczny Poezji Jana Pawła II PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 maja 2014 16:13

fot. D. Włodarska

Dnia 27 kwietnia 2014 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Wieliczkach odbył się IX Powiatowy Konkurs Recytatorsko – Muzyczny Poezji Jana Pawła II.

Naszą szkołę reprezentowały: Barbara Kamińska (kl. 2b),

Julita Milewska (kl. 1c) oraz Mariola Milewska (kl. 1e).

Spotkanie rozpoczęło się apelem przygotowanym przez uczniów miejscowego gimnazjum. Następnie uczestnicy konkursu zaprezentowali przygotowane utwory. Czas oczekiwania na werdykt Jurorów organizatorzy umilili słodkim poczęstunkiem. Moment ogłoszenia wyników okazał się bardzo radosny, ponieważ Basia Kamińska i Julita Milewska, jako duet, zajęły I miejsce w kategorii poezji śpiewanej za wykonanie utworu L. Cohena „Hallelujah”, natomiast Mariola Milewska została wyróżniona za recytację wierszy „Zdumienie” Jana Pawła II i „Modlitwa” Zenona Złakowskiego.

Julita Milewska

Zmieniony: poniedziałek, 12 maja 2014 16:28