„Smak lipowej włóczęgi” – rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego PDF Drukuj Email
sobota, 21 czerwca 2014 00:19

17 czerwca 2014 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Smak lipowej włóczęgi”. Konkurs został przeprowadzony wśród uczestników projektu z zakresu działalności ekologicznej wspieranego przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Gimnazjaliści zgłosili interesujące fotografie prezentujące uroki Rezerwatu Lipowy Jar. Spośród zgłoszonych prac, w konkursie wyłoniono następującą kolejność:

I miejsce – Kozłowska Julia 2d Wiosna na dnie lasu, Leśny łubin, Nad rozlewiskiem

II miejsce – Aleksandra Kalicka 2a Łuk z korzeniami, Re w zieleni

III miejsce -  Burba Żaneta 2d Lustrzane odbicie, Król drzew, Na tle nieba

IV miejsce – Marietta Makarewicz 2a Małe, a piękne,  Zielony świat, Wspomnień czar

Składamy serdeczne gratulacje laureatom konkursu.

Wręczenie nagród i dyplomów będzie miało miejsce w dniu zakończenia roku szkolnego 2013/2014

galeria prac konkursowych

Wojciech Jegliński