Udział młodzieży Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w VIII Festynie Integracyjnym ,,Kids4Kids, dzieci – dzieciom” PDF Drukuj Email
sobota, 21 czerwca 2014 00:23

Dnia 17 czerwca 2014 r. uczniowie oddziału 1b Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Olecku wzięli udział w VIII Festynie Integracyjnym ,,Kids4Kids, dzieci – dzieciom” organizowanym przez Dyrekcję i Pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej  w Olecku.

Nasi uczniowie poprowadzili konkurencję pod nazwa orto – zawody. Sami także wzięli udział w proponowanych zadaniach, za co większości z nich udało się wylosować  atrakcyjne nagrody. Uroczystość uświetnili wspaniałym wykonaniem tańca ,,Na wyspach Bergamutach”, po czym sami stali się trenerami zgromadzonych dzieci  i  z ochotą uczyli młodsze koleżanki i kolegów nowego tańca. Wszystkim się podobało!

Atrakcją Festynu Integracyjnego były prezentacje układów tanecznych naszego zespołu cheerleaderek. Festyn stał się pomostem między najmłodszym pokoleniem a tym, wchodzącym w dojrzałość. Szczególnie uczniowie oddziału 1b potrafili otworzyć się na nowe wyzwania  i wykazać się zaangażowaniem w pracy zespołowej, przy tym dobrze się bawiąc.

Beata Prześniak