„Arkadiusz Szulc Band” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 października 2013 21:09

Dnia 02.10.2013 r. w auli w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, odbył się koncert zespołu „Arkadiusz Szulc Band”.

Koncert był organizowany przez bibliotekę szkolną. Celem wydarzenia było uświadomienie młodzieży, że przy muzyce religijnej też można dobrze się bawić oraz okazywać swoje uczucia. Cały koncert powinien trwać godzinę, ale na życzenie publiczności występ przedłużono o kolejne 60 minut. Młodzież, która aktywnie uczestniczyła w widowisku została nagrodzona płytami zespołu. Wszystkim uczniom, którzy uczestniczącym w koncercie niezwykle podobały się utwory w aranżacji  grupy „Arkadiusz Szulc Bend”. Obiło nam się o uszy, że niektóre piosenki były nawet lepsze od oryginałów. Nie obyło się też bez szalonych tańców, okrzyków radości, a nawet płaczu. Po ostatniej piosence Pani Dyrektor zabrała głos i oświadczyła, że  jej również bardzo podobał się koncert, wspomniała również, że takiego widowiska muzycznego nie było jeszcze w historii szkoły.

Marta Olszewska

Aleksandra Iwanowska