OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email

OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.

Informuję, iż uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się 14 października 2013r. (poniedziałek) według następującego porządku:
1. 800 – 845 Spotkania z wychowawcą i asystentem „Uczniowie twórcami spotkań”.
2. 900 – 945 – Akademia okolicznościowa z udziałem Pocztu Sztandarowego.

W programie m. in.:

· Uroczyste wręczenie nagród pracownikom szkoły

· Część artystyczna „Dylematy gimnazjalisty” w wykonaniu młodzieży kl. IIc.

3. 950 – 1020 – przygotowanie „Otrzęsin” (uczniowie klas II i III udają się do domu)

4. 1030 – 1145

· Otrzęsiny klas I – przyjęcie w poczet gimnazjalistów uczniów klas I w formie wesołych konkurencji, m.in.: wiedzy o szkole, umiejętności współpracy w grupie, wspólnej zabawy, sprawności ruchowej oraz oryginalnej prezentacji klasy związanej z jej specyfiką, przedstawienie pomysłu na ciekawą inicjatywę uczniowską

· 1145 - podsumowanie imprezy, wręczenie pamiątkowego pucharu zwycięskiej klasie.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym świętowaniu emerytowanych pracowników, wszystkich rodziców i przyjaciół szkoły.

W imieniu społeczności szkolnej
Anna Dorota Siemiatycka

Przypominam, iż w dniu 14 października 2013r. obowiązuje strój galowy.