Komunikat dotyczący przeprowadzenia testów diagnozujących z języka obcego nowożytnego dla uczniów klas pierwszych.
środa, 27 sierpnia 2014 23:38

Uprzejmie przypomina się, iż zaplanowany na dzień 1 września 2014 r. (poniedziałek) test kompetencji z języka obcego nowożytnego będącego kontynuacją języka ze szkoły podstawowej (język angielski na poziomie III.1), zostanie przeprowadzony w godz. 1100 - 1145. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu testu zostaną przekazane uczniom na spotkaniach z wychowawcami 1 września 2014 r. o godz. 1000.

Poniża tabela przedstawia miejsce przeprowadzenia testów oraz liczbę przystępujących do nich uczniów.

Listy uczniów zdających w poszczególnych salach dostępne będą na tablicy informacyjnej.

Uwaga! Wszyscy uczniowie klas pierwszych mają obowiązek przystąpienia do testu.

Olecko, dn. 27 sierpnia 2014 r.

Anna Siemiatycka - dyrektor