XVI Regionalny Konkurs Recytatorski im. Wacława Klejmonta
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 stycznia 2020 15:55

 

Regulamin Konkursu

 

Zgłoszenie uczniów do XVI Powiatowego i Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

Wykaz poetów współczesnych i twórców XIX do piątej dekady XX w XVI edycji konkursu

  

Klauzula informacyjna

 

Projekty > Konkurs Recytatorski

 
Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji/Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Olecku, serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursach zawodoznawczych:
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 stycznia 2020 00:00

- dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej konkurs plastyczny pt. „ Wiem, jaki zawód będę wykonywać w przyszłości”

- dla uczniów klas VII – VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych konkurs na prezentację multimedialną pt. „Mój zawód – moja praca”.

Celem konkursów jest propagowanie wśród uczniów świadomego planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej oraz rozbudzenie ich ciekawości i chęci poznawania świata zawodów.

Regulamin konkursów, karta zgłoszenia i oświadczenie uczestnika zamieszczone są w załączniku.

 Regulamin konkursu plastycznego

 Załączniki do konkursu plastycznego

 

 Regulamin konkursu zawodoznawczego na prezentację

 Załączniki do konkursu na prezentację

Z poważaniem,

Elżbieta Domasik

Dyrektor PCWE/PP-P w Olecku

 
Opłata za posiłki w m-cu styczniu 2020 r.
Wpisany przez Administrator   

- Opłata za posiłki w m-cu styczniu 2020 r.

Więcej w dziale stronagłówna/stołówka

 
„Dzielmy się miłością”
Wpisany przez Administrator   
sobota, 21 grudnia 2019 00:20

Tegoroczne spotkanie w Dniu Bożonarodzeniowych Życzeń było szczególne. W przepięknej scenografii, w towarzystwie poruszających kolęd i pastorałek obejrzeliśmy spektakl pt. „Dzielmy się miłością”. Świąteczną atmosferę podkreślało ciepłe światło lampionów i latarni wyznaczających drogę na scenę młodym aktorom i gościom.

Czytaj więcej...…
 
Wigilie klasowe 2019
Wpisany przez Administrator   
sobota, 21 grudnia 2019 00:18

 
Podsumowanie Świątecznych Konkursów Plastycznych
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 grudnia 2019 21:12

Dnia 19 grudnia 2019 r. w trakcie uroczystego spotkania z okazji „Dnia Bożonarodzeniowych Życzeń” miało miejsce wręczenie nagród i podsumowanie Świątecznych Konkursów Plastycznych. Uczniowie bardzo licznie uczestniczyli w trzech konkursach: na „Najładniejszą kartkę świąteczną”, „Stroik” oraz „Świąteczny wystrój klasy szkolnej”. Jury przyznało 22 nagrody indywidualne oraz 11 nagród zespołowych. Fundatorem nagród był Bank PNP Paribas.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursów gratulujemy

Bogumiła Bajbak

 
Organizacja Dnia Bożonarodzeniowych Życzeń
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 grudnia 2019 00:00

„I pomyśl – jakie to dziwne,

że Bóg miał lata dziecinne,

matkę, osiołka, Betlejem …”
(Jan Twardowski „Naucz się dziwić”)

 

Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jest czasem szczególnym, czasem oczekiwań, wyjątkowym czasem do dzielenia się nadzieją i radością ze wszystkimi ludźmi.

 

 

 

Społeczność szkolna 19 grudnia 2019 roku organizuje „Dzień Bożonarodzeniowych Życzeń” pod hasłem „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ”.

Zapraszamy rodziców, nauczycieli i pracowników emerytowanych

do wspólnego świętowania. 

 

Od godz. 9.30 rozpocznie się wspólne świętowanie społeczności szkolnej z zaproszonymi gośćmi w sali gimnastycznej według poniższego programu:

- Powitanie i złożenie życzeń przez Panią Dyrektor i zaproszonych gości;

- Wprowadzenie Betlejemskiego Światła Pokoju 2019;

- Złożenie życzeń połączone z dzieleniem się opłatkiem;

- Występ uczniów w Jasełkach „Dzielmy się miłością”;

-

Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek w wykonaniu gości, społeczności szkolnej i rodziców.

10.35 – 12.30 „Dzielimy się radością wzajemnego obdarowywania życzeniami” - spotkania uczniów i rodziców z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w salach lekcyjnych (wigilie klasowe).

 

UWAGA:

- Zajęcia dla uczniów nie uczęszczających na religię rzymskokatolicką zostaną przeprowadzone w czytelni biblioteki szkolnej (od godziny 9.30)

- Drodzy uczniowie świąteczny nastrój „Dnia Bożonarodzeniowych Życzeń” podkreślamy uroczystym galowym strojem i mikołajową czapeczką

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

im. Mikołaja Kopernika w Olecku

Barbara Taraszkiewicz

 
Klasy 2a i 3b w Centrum Symulacji Medycznej
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 grudnia 2019 00:20

W piątek 13 grudnia uczniowie klas 2a i 3b wybrali się na wycieczkę do Suwałk. Odległość niewielka, ale cel bardzo interesujący. Główną atrakcją były bowiem zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej. Dzieci miały możliwość stać się na

Czytaj więcej...…
 
Świąteczne konkursy plastyczne - regulamin
Wpisany przez Administrator   

 
Jasełka w przedszkolu
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 grudnia 2019 00:00

W środę 18 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe połączone z Mikołajem. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Na koniec dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja prezentami, a Pani dyrektor złożyła wszystkim przybyłym gościom serdeczne życzenia.          

Ewa Kosińska

 
MIKOŁAJKI W SZKOLE
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 00:09

    

 

    

Mikołajki w naszej szkole odznaczały się wyjątkowym klimatem. Na prośbę Samorządu Uczniowskiego Pani Dyrektor wyraziła akceptację na tzw. Dzień bez mundurka, dominowały głównie stroje mikołajkowe. Do oddziałów

Czytaj więcej...…
 
II miejsce w województwie we współzawodnictwie sportowym
Wpisany przez Nauczyciel   
piątek, 13 grudnia 2019 19:13

  

    

Dnia 12 grudnia 2019r. o godz. 11.00 w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim, odbyła się uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz klasyfikacja gmin i powiatów za rok szkolny 2018/2019.

Nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W swoich strukturach nie utworzyliśmy klas sportowych z braku chętnych kandydatów. A szkoda, bo mimo wszystko rozwijamy się sportowo i od wielu lat otrzymujemy puchary na szczeblu wojewódzkim. Miasto i Gmina Olecko również zajęło II miejsce w klasyfikacji końcowej.

Gratulujemy Sportowcom, Rodzicom i Nauczycielom.

Beata Kozłowska

 
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z RODZICAMI 11 GRUDNIA 2019r. (ŚRODA)
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 grudnia 2019 00:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w klasowym spotkaniu z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy”, które odbędą się 11 grudnia 2019r. (środa) o godz. 1700   w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku według następującego porządku:

1700 –1830 :

Czytaj więcej...…
 
Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 grudnia 2019 00:00

W dniu 10 grudnia 2019 roku w oddziale przedszkolnym w grupie 0a zorganizowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie ozdób, kartek świątecznych oraz zdobienie pierników.Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.    

Ewa Kosińska

 
Świąteczna Zbiórka Żywności
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 grudnia 2019 00:39

W dniach 29–30.11.2019 roku wolontariusze naszej szkoły pod kierunkiem p. Wojciecha Jeglińskiego i p. Małgorzaty Żabickiej-Bojar aktywnie uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności zorganizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności.

Czytaj więcej...…
 
Szkolenie wolontariuszy Świątecznej Zbiórki Żywności
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 grudnia 2019 00:16

   

W czwartek 28 listopada 2019 roku wolontariusze biorący udział w Świątecznej Zbiórce Żywności uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez p. Wojciecha Bojara, prezesa Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” w Olecku. Stowarzyszenie koordynuje zbiórki żywności na terenie miasta ściśle współpracując z Federacją Polskich Banków Żywności. Nasza szkoła jest wieloletnim partnerem Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”.

Wojciech Jegliński

 
Tydzień Edukacji Globalnej – „Azerbejdżan i Rwanda”
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 listopada 2019 22:36

W ramach obchodzonego Tygodnia Edukacji Globalnej uczeń klasy 5a Alan Żelaźnicki wraz z nauczycielem geografii Wojciechem Jeglińskim, wzięli udział w seminarium z oleckim podróżnikiem p. Andrzejem Malinowskim, który pracuje

Czytaj więcej...…
 
Tydzień Edukacji Globalnej „Zmieniajmy świat małymi krokami – działania na rzecz klimatu”
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 listopada 2019 22:35

W dniu 21 listopada 2019 uczniowie klasy 5a, 7a wraz z nauczycielem geografii p. Wojciechem Jeglińskim, wzięli udział w zajęciach w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Olecku z okazji obchodzonego Tygodnia Edukacji Globalnej.

Czytaj więcej...…
 
Mistrzostwa Powiatu SZS w Minipiłce Nożnej Dziewcząt
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 listopada 2019 22:01

W dniu 13.11.2019r. do rywalizacji o mistrzostwo powiatu oleckiego stanęło 6 zespołów dziewcząt    z SP 1 Olecko, SP 2 Olecko, SP 3 Olecko, SP Wieliczki, SP Judziki i SP Sokółki. Naszą drużynę stanowiły uczennice klasy 6b w składzie:

Czytaj więcej...…
 
XV Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 listopada 2019 22:00

W dwudniowych przesłuchaniach konkursowych 4 i 5 listopada 2019 r. w ROK „Mazury Garbate” uczestniczyła również nasza szkoła. Z radością informuję, że uczennica klasy Ia – Basia Ardziejewska została laureatką 3. miejsca .

Gratulacje!!!

Czytaj więcej...…
 
Szkolne eliminacje do XV Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 listopada 2019 21:56

W dniu 24 października 2019 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do XV Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej. W przesłuchaniach uczestniczyły dwa zespoły wokalne oraz osiemnastu solistów. Spośród uczestników szkolna komisja konkursowa w składzie:

Czytaj więcej...…
 
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 00:00

Dnia 8 listopada 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podobnie jak inne placówki oświatowe nasza również brała udział w akcji „Szkoła do hymnu”. To inicjatywa Ministra Edukacji Narodowejoraz Rady Dzieci i Młodzieży. Jej celem było włączenie się w obchody Święta i wspólne odśpiewanie 4-zwrotkowego Hymnu Państwowego w piątek 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11. Tak jak co roku cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej,by świętować wspólnie 101. rocznicę odzyskania niepodległości. Podniosła atmosfera, stroje galowe, scenografia, powaga i skupienie obecnych podkreślały wyjątkowy charakter uroczystości.

Czytaj więcej...…
 
Występ przedszkolaków w konkursie pieśni patriotycznej
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 listopada 2019 00:00

W poniedziałek 4 listopada grupa 0a wzięła udział w XV Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej. Dzieci wykonały wykonały utwór pt. "Orzeł biały" i choć tym razem nie zostały wyróżnione przez jurorów, to sam występ sprawił przedszkolakom wiele radości i zyskał przychylność publiczności.

Justyna Jeżewska

 
Zajęcia przedszkolaków w sali edukacyjnej "Ognik"
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 listopada 2019 23:41

Pod koniec października grupa 0a wybrała się do siedziby Komendy Straży Pożarnej w Olecku, by wziąć udział w zajęciach w niedawno otwartej sali edukacyjnej. Dzieci mogły przebrać się w stroje strażackie, dowiedzieć się, w jaki sposób zachować się w razie pożaru oraz skutecznie wezwać pomoc. Wielką atrakcją okazał się pokaz strażackiego sprzętu, a zwłaszcza samochodów ratowniczo – gaśniczych, a w jednym z nich dzieci mogły spędzić kilka chwil. Dziękujemy Panom Strażakom za miłe przyjęcie i czas poświęcony na zajęcia z przedszkolakami.

Justyna Jeżewska

 
Edukacja globalna
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 listopada 2019 23:46

 
MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 listopada 2019 23:09

6 listopada 2019r. w hali ZSLiZ w Olecku odbyły się rozgrywki na szczeblu powiatu, w halowej piłce nożnej dziewcząt. Były to zawody w kategorii Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas – VIIa, VIb i VIa, a więc

Czytaj więcej...…
 
KONKURS EKOLOGICZNY "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 listopada 2019 23:13

Uczniowie klas 0-III licznie wzięli udział w konkursie ekologicznym "Drugie życie śmieci". Prace były bardzo pomysłowe i wykonane z różnorodnych materiałów. Komisja miała trudność z wyborem najlepszych prac. Po długich obradach zdecydowano nagrodzić następujących uczniów: 1. miejsce M. Jaworowski (kl. IIa), II miejsce F. Pawłowski (kl. II b) i M. Gaworski (kl. III b), III miejsce I. Milewski ( kl. 0a). Organizator (Iwona Truchan) gratuluje wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu.

 
Mistrzostwa Powiatu SZS w Pływaniu Drużynowym
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 października 2019 20:07

24.10.2019r.na oleckim basenie odbyły się zawody pływackie dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowało 12 pływaków z klas IVa, Vb,VIa, VIb i VIc. Biegi, bo tak nazywają się starty w pływaniu

Czytaj więcej...…
 
Gry zespołowe – koszykówka.
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 października 2019 20:06

9 października 2019 r. w oleckiej Hali „Lega” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS - Igrzyska Dzieci w Koszykówce dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...…
 
Nasza szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez MEN "Szkoła pamięta".
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 października 2019 00:02

 
MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 października 2019 11:45

22 października 2019r. w SP 4, w Olecku, na osiedlu Siejnik, odbyły się rozgrywki na szczeblu powiatu, w  drużynowym tenisie stołowym. Były to zawody zarówno w kategorii Igrzysk Młodzieży jaki Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas – VIa i VIb – dzieci i młodzież z klas VIIa i VIIIa.

Czytaj więcej...…
 
Mistrzostwa Powiatu SZS w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 października 2019 21:32

    

Dnia 17.10.2019r. na hali Lega zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu SZS w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasi reprezentanci dzielnie i wytrwale walczyli z rówieśnikami z innych Oleckich szkół. Emocji było dużo, ale rozgrywki przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze. Ostatecznie chłopcy zajęli II miejsce , a dziewczynki III miejsce. Gratulujemy!

                                                                                                                      Alina Kalinowska

 
XXVIII Oleckie, Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Wpisany przez Nauczyciel   
poniedziałek, 21 października 2019 17:42

W sobotę 19.10.2019r. na Stadionie Miejskim w Olecku odbyły się XXVIII OLECKIE, OTWARTE BIEGI  DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. O godzinie 10.00 nastąpił wymarsz uczestników biegów na czele z panem Burmistrzem Olecka i Dyrektorem MOSiR w Olecku pod trybunę główną. Następnie młodzi sportowcy dokonali wciągnięcia flagi Olimpijskiej na maszt, a Eliza Gudalewska z klasy 6b odczytała apel olimpijski. Znicz olimpijski zapalił Wiktor Czarniecki z klasy 3a.
Uroczystego otwarcia zawodów dokonał 
Burmistrz Olecka pan Karol Sobczak, który przypomniał o znaczeniu ruchu dla zdrowia młodego człowieka i życzył wszystkim uczestnikom zawodów sukcesów sportowych.

Czytaj więcej...…
 
Czy zmiany w Oleckich szkołach są potrzebne? Zabierz głos w dyskusji!
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 października 2019 22:26

Ruszają prace nad strategią rozwoju oświaty, która powstanie na najbliższych 5 lat.

5. listopada o godzinie 16.00 w Urzędzie Miejskim w Olecku (Plac Wolności 3, III piętro, sala konferencyjna) odbędzie się pierwsze, otwarte  spotkanie.

Będziemy pracować w zespołach. Wspólnie określimy  problemy i znajdziemy najlepsze rozwiązania. Jesteś rodzicem? Nauczycielem? Masz swoje zdanie na temat oświaty? Przyjdź. Twój głos ma znaczenie.

Wspólnie zastanowimy się nad tym:

- Jakie są problemy w oleckich szkołach?

- Jakie potrzeby?

- Jakie są najważniejsze priorytety oświaty?

- Jak zrealizować zamierzone cele?

Przyjdź! Czekamy na twoją opinię.

 
0 B z wizytą u strażaków
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 października 2019 21:32

 

Wcielaliśmy się w rolę strażaków. Poznaliśmy różne zagrożenia i sposoby reagowania. Biliśmy w dzwon na alarm, polewaliśmy wodą....trawkę ;-) i poznaliśmy wyposażenie wozu. Pogoda dopisała i spacerując w obie strony podziwialiśmy piękną złotą jesień.

 
Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 października 2019 21:18

Dnia 11 października 2019r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się, zgodnie z obowiązującym ceremoniałem, od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu

Czytaj więcej...…
 
Zmiany w Planie Lekcji 2019/2020
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 października 2019 00:00

Plan Lekcji 2019/2020

Plan ważny od 15.10.2019r

Plik do pobrania w dziale >plan lekcji 2019/2020<

 
Profilaktyka stomatologiczna w dentobusie
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 października 2019 15:08

Powiat Olecki we współpracy z Firmą (Ekodent sp. z o.o.) organizuje bezpłatne badania stomatologiczne dzieci i młodzieży do lat 18 w nowoczesnym dentobusie, czyli mobilnym gabinecie stomatologicznym.

Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 4 – 8 listopada 2019 r. w placówkach edukacyjnych na terenie Gminy Wieliczki i Gminy Olecko.

Profilaktyką zostaną poddane tylko te dzieci, których rodzice wyrażą zgodę (tzn. podpiszą formularz zgody).  ). 

Zgody należy dostarczyć do wychowawcy do 7 października br.

W zakresie usług, które będą proponowane jest m.in. ocena stanu zębów, zgryzu, intensywności próchnicy oraz ewentualnej profilaktyki fluorkowej. Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym, dla naszych mieszkańców jest on całkowicie bezpłatny.  

W przypadku zgłoszenia się bardzo dużej liczby dzieci do badania w listopadzie 2019r., to wówczas planowane jest przeprowadzenie takiej akcji jeszcze raz w maju 2020r.

Firma (Ekodent sp. z o.o.) wyżej wymienione działania podejmuje w ramach podpisanej umowy z oddziałem wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie. 

 

FORMULARZ ZGODY
NA BADANIA I PROFILAKTYKĘ STOMATOLOGICZNĄ
DZIECKA W DENTOBUSIE, ZAPARKOWANYM W BEZPOŚREDNIEJ BLISKOŚCI SZKOŁY
PODSTAWOWEJ/PRZEDSZKOLA W RAMACH KONTRAKTU Z NFZ.

 
Zmiany w Planie Lekcji 2019/2020
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 października 2019 00:00

Plan Lekcji 2019/2020

Plan ważny od 02.10.2019r

 

Plik do pobrania w dziale >plan lekcji 2019/2020<

 

 
Reprezentacja Dwójki na Biegach KLIO
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 września 2019 17:26

Dnia 26 września 2019 roku reprezentacja szkoły w składzie Kaja Zackiewicz, Maja Jeżewska, Wiktoria Ulewicz, Natalia Czapkowska, pod opieką Pani Małgorzaty Żabickiej-Bojar i Pana Wojciecha Jeglińskiego uczestniczyła w XI Zamkowych Biegach z Klio zorganizowanych przez Oleckie Stowarzyszenie Aktywnych „Zamek” działające przy Zespole Szkół Technicznych w Olecku.

Czytaj więcej...…